További infó ITT!

Exian's CPU Museum

PROCESSZOR MÚZEUM ÉS HÍRKÖZPONT

Kedves látogató!

A múzeum azzal a nem titkolt szándékkal jött létre, hogy megismertesse a processzorvilág termékeit, fejlődésének útját, zsákutcáit. Végigvezet bennünket a kezdetektől napjainkig*. Oldalunk segítségével az egyes gyártókat is megismerhetjük.

Bízom benne, hogy sokaknak segítségére lesz ez a múzeum, akik érdeklődnek a régi és új processzorok iránt, vagy épp dolgozatot írnak a témában. Ez esetben a hírek és a cikkek, így összegyűjtve -az egyes hardver oldalakról- is segítséget nyújtanak.

Természetesen az itt bemutatott processzorok fizikailag is jelen vannak a múzeumban. Előre egyeztetett időben és helyen lehetőség van a processzorok bemutatására, mivel a múzeum mobil.

Oldalunk amolyan hírcenterként is funkcionál, a főoldalon és a baloldali "Hírek, Cikkek" menüpontban a magyar online hardvermagazinok valamennyi processzorhírei megjelentetésre kerülnek!

Kellemes böngészést kívánok a múltezred processzorai között

* Mivel 2005-ben került utoljára processzor a gyűjteménybe, így csak addig a korszakik találhatóak processzorok.

HÍRKONZOL - friss HÍREK A PROCESSZORVILÁGBÓL

Archívum

Január | Február | Március | Április | Május | Június | Július | Augusztus | Szeptember
Október

November | December
A kivásztott év-hónap hírei a fenti HÍRKONZOLBAN jelennek meg!

Impresszum | Adatvédelmi nyilatkozat

CPU, museum, múzeum, intel, amd, központ, kozpont, center, hircenter, hírek, hirek, new, news, cikkek, tesztek, lga, lga775, lga-775, socket, socket7, socket3, socket5, socket 467, 478, texas instruments, cyrix, IIT, nec, siemens, harris, microprocessor, mikroprocesszor, cache, mhz, ulsi, cpu múzeum, cpu museum, cpu muzeum, hírek, cikkek, gír, cikk, tualatin, celeron, athlon, geode, prescott, northwood, 486, 5x86, pentium, sempron, 5x86, 6x86, k5, k6, 5k86, piii, p3, p-3, p-III, controller, alaplap, proci, prockó, dual, core, sebesség, processzor, processor, "processzor történelem", "processor history", történelem